Praca: Analityk Danych

Cyfrowy Polsat S.A., spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, niekwestionowany lider na  rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce, operator usług telekomunikacyjnych i Internetowych, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Analityk Danych
Miejsce pracy: Warszawa ul. Konstruktorska
Nr ref.: W/AL/SAB

(umowa o pracę)

TWOJE ZADANIA:
  • Analiza danych w zakresie optymalizacji aktualnych działań oraz szukania nowych możliwości komunikacji z klientem,
  • Analizy segmentacyjne bazy klienckiej, wskazywanie grup docelowych do działań oraz analiza efektywności komunikacji,
  • Wsparcie analityczne biznesu w zakresie przekrojowej wiedzy o bazie klienckiej,
  • Przygotowanie analiz i raportów zarządczych (ad hoc, cyklicznych) dotyczących klientów, kanałów sprzedaży, poszczególnych usług i promocji.

NASZE OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka lub inne nauki ścisłe,
  • Umiejętności analityczne, rozumienie relacji między danymi, wyciąganie wniosków i ich komunikacja do biznesu,
  • Umiejętności w pracy z danymi, ich pozyskaniu, eksploracji, modelowaniu,
  • Znajomość SQL,
  • Mile widziane umiejętności wykorzystania Python lub R w analizie danych,
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych np. Tableau / Power BI,
  • Samodzielność, elastyczność w rozwiązywaniu problemów i entuzjazm.
OFERUJEMY:
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilną, długotrwałą współpracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.