Praca: Elektryk - Automatyk

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH Vitrosilicon poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk - Automatyk
Miejsce pracy: Żary

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – 2 lata
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki
  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Umiejętność identyfikacji awarii
  • Zdolności manualne i techniczne
  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

Twoje zadania:
  • Utrzymanie linii produkcyjnych w pełnej sprawności
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz modernizacji wszelkich maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw w zakresie elektryki i automatyki
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowania przyczyn niesprawności maszyn i urządzeń
  • Usuwanie usterek i awarii układów sterowania
  • Ścisła współpraca z działem produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń