Praca: Inżynier Procesu

Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL66404145_E1

Stawiamy czoła wyzwaniom technologicznym i tworzymy inteligentne rozwiązania, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie, kontrolowanie i koordynowanie prac zespołów projektowych, planowanie zmian prowadzących do obniżenia kosztów produkcji oraz usprawnienia technologii. Prowadzenie działań wspierających bieżący proces produkcyjny.
Zadania:
  • Bieżące wspieranie operatorów w realizacji planów produkcyjnych i rozwiązywaniu problemów technologicznych;
  • Inicjowanie przedsięwzięć i samodzielna realizacja projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych;
  • Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania;
  • Dążenie do ciągłej poprawy jakości i produktywności z wykorzystaniem metody Lean Manufacturing;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie poszczególnych faz dla nowych i modernizowanych wyrobów;
  • Kontrolowanie i przestrzeganie dyscypliny technologicznej na oddziałach produkcyjnych;
  • Proponowanie zmian organizacyjnych i materiałowych, prowadzących do obniżki kosztów standardowych i ciągłe usprawnianie procesów technologicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia SEP;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Znajomość SAP R3 mile widziana;
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej;
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Otwartość na zmiany;
  • Kreatywność i samodzielność.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-procesu_2056168.html
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.