Praca: Inżynier Serwisu - Robotyka

Inżynier Serwisu - Robotyka
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: PL67031657_E1

Robot YuMi to flagowy produkt ABB, dzięki któremu bierzemy aktywny udział w kształtowaniu przyszłości. Pracując na stanowisku Inżyniera Serwisu dołączysz do zespołu ekspertów pracujących nad serwisem naszych robotów przemysłowych. Obszar działalności: Serwis Lokalizacja: Poznań

Zadania:
  • Realizowanie zadań serwisowych w obszarze produktów i systemów robotyki;
  • Proponowanie i wprowadzanie rozwiązań usprawniająco-modernizujących;
  • Udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów;
  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert serwisowych;
  • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne – preferowane kierunki: robotyka, automatyka, mechanika;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub w Służbach Utrzymania Ruchu;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
Na stanowisku Inżyniera Serwisu będziesz:
  • Pracował m.in. z jednym z flagowych produktów ABB (https://new.abb.com/products/robotics/pl/roboty-przemyslowe/yumi);
  • Mógł zdobyć certyfikat Międzynarodowego Inżyniera Serwisu ABB;
  • Współpracował z grupą ekspertów w dziedzinie robotyki;
  • Miał mozliwość wyboru dla siebie szkolenia z portfolio szkoleń ABB zgodnie ze swoimi zainteresowaniami;
  • Dbać o siebie i swoich bliskich, korzystając z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych;
  • Pracował nad urozmaiconymi zadaniami, co sprawi, że praca będzie ciekawa w dłuższej perspektywie.
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.