Praca: Pracownik ds. postprocessingu danych 3D

Ogłoszenie numer: 2090651, z dnia 17-09-2018

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

POSZUKUJEMY ABSOLWENTÓW BĄDŹ STUDENTÓW OSTATNIEGO ROKU O KIERUNKU – GEODEZJA I KARTOGRAFIA, GEODEZJA SATELITARNA, GEOINFORMATYKA, ENERGETYKA, INFORMATYKA itp.

Pracownik ds. postprocessingu danych 3D

Miejsce pracy: / Olsztyn

Opis stanowiska

  • postprocessing GNSS,
  • kalibrowanie kamer fotogrametrycznych,
  • opracowywanie danych ze skaningu laserowego.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz chęć zdobywania nowej wiedzy (nauka nowych programów);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność, motywacja, zapał oraz zaangażowanie do pracy, wielozadaniowość;
  • znajomość oprogramowania do postrocessingu danych: QGIS, AgiSoft – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • stabilne zatrudnienie; po 3 miesiącach okresu próbnego – umowa o pracę;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz osobistego;
  • praca w przyjemnej atmosferze, w młodym zespole;
  • elastyczny czas pracy;
  • zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-ds-postprocessingu-danych-3d_2090651.html