Praca: Specjalista ds. Rozwoju Systemów i Projektów Sprzedażowych

Warszawa
Specjalista ds. Rozwoju Systemów i Projektów Sprzedażowych
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-rozwoju-systemow-i-projektow-sprzedazowych_1968044.html

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie projektami dotyczącymi rozwoju systemów sprzedażowych.
  • Rozwój i utrzymanie systemów sprzedażowych.
  • Opracowywanie koncepcji optymalizacji systemów sprzedażowych.
  • Współpraca z różnymi działami firmy oraz dostawcami przy rozwijaniu systemów oraz monitorowaniu błędów.
  • Odpowiedzialność za kreację i wdrożenie nowych projektów sprzedażowych.
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań biznesowych.
  • Testowanie wprowadzanych zmian procesowych i systemowych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze rozwoju systemów sprzedażowych.
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne w relacjach biznesowych z innymi departamentami firmy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność rekomendowania usprawnień w systemach oraz procesach sprzedażowych.
  • Samodzielność, kreatywność i pro aktywność w inicjowaniu zmian i wdrażaniu ich.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych (mile widziane).
Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Korzyści dla Ciebie
  • Umowę o pracę.
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy.
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne.
  • Imprezy integracyjne.
  • Kartę multisport.
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.