Konstruktor

P.W. Masterchem S.J. lubuskie / Zielona Góra 2019-09-05

Jesteśmy czołowym Polskim producentem opakowań PET i zamknięć  do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Nasze wyroby docierają do Klientów na rynku całej EUROPY.

Zatrudnimy do działu konstrukcyjnego:

Konstruktor
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo przy modyfikowaniu istniejących wzorów pojemników i zamknięć
  • uczestnictwo przy projektowaniu nowych wzorów pojemników i zamknięć
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość programu SolidWork
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w technologii procesu produkcji
  • kreatywność
  • asertywność i dyspozycyjność pracownika
  • absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn lub kierunków pokrewnych

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w legalnie działającej, rozwijającej się dynamicznie firmie o zasięgu Europejskim i funkcjonującej na Światowym poziomie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu

Ścieżka awansu zależna od zaangażowania i predyspozycji kandydata.

Szeroki wachlarz dodatków jak bony świąteczne, dodatki urlopowe,  okolicznościowe, karta OKsystem

administrator sieci logo light