Analityk Systemów Informatycznych

Comarch S.A. małopolskie / Kraków 2019-09-05
Nr ref.: ASI/U

Miejsce pracy

Kraków

Godziny pracy

do ustalenia z kierownikiem

Rodzaj umowy

umowa o pracę

zapraszamy: od zaraz!

branża: IT

podróże służbowe

praca zdalna

kontakt z klientem

wyzwania projektowe

Jeśli lubisz rozwiązywać trudne problemy analityczne, podejmować ciekawe wyzwania oraz nie boisz się współpracy z klientami biznesowymi z zagranicy to właśnie ta praca może być Twoja. Szukamy entuzjastycznie nastawionych do pracy kandydatów, którzy będą mieli możliwość pracować w międzynarodowych projektach wdrożeniowych w roli analityka systemów informatycznych. Promujemy, wspieramy i nagradzamy inicjatywę, samodzielność, odpowiedzialność, chęć samorozwoju i poszerzania horyzontów.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka)
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność efektywnego zarządzania czasem, wielozadaniowość
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
  • Wysoka kultura i etyka pracy
  • Dodatkowym atutem będą:
    • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych.
    • Wiedza z zakresu technologii integracji systemów informatycznych w tym REST, SOAP
    • Orietnacja w modelowaniu procesów biznesowych
    • Znajomość narzędzi do modelowania procesów BPML, UML (np. Enterprise Architect)
    • Doświadczenie w prowadzeniu analizy systemów informatycznych
TWOJE ZADANIA
  • Analiza i projektowanie rozwiązań informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej, modelowanie i opis procesów biznesowych / technicznych
  • Rozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)
  • Wsparcie dla innych zespołów wdrożeniowych na różnych etapach istnienia projektu
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
administrator sieci logo light