Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Administrator IT

EcoWipes mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki 2024-04-25

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie. Produkujemy patyczki kosmetyczne, płatki, chusteczki higieniczne i dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy znani z produkcji wyrobów ekologicznych i innowacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego Działu Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków
  • Administracja siecią i systemami IT Grupy Ecowipes
  • Dbanie o ciągłość pracy infrastruktury IT
  • Dbanie o bezpieczeństwo informatyczne organizacji.
  • uczestnictwo w uruchamianiu i prowadzeniu projektów informatycznych w zakresie wdrożeń systemów, odbiorów sprzętu i oprogramowania oraz sprawowania nadzoru nad ich instalacją i uruchamianiem
  • Koordynacja prac firm zewnętrznych w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług IT
  • Monitoring stanu i wydajności oraz bezpieczeństwa serwerów
  • Utrzymanie i rozwój fizycznej i wirtualnej infrastruktury serwerowej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Wymagania
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, NGFW)
  • Doświadczenie w administracji środowiskiem  Active Directory, Windows Server, VMWare
  • Praktyczna znajomość działania sieci LAN i WAN
  • Znajomość OneDrive, SharePoint, M365
  • Podstawowa systemu Linux
  • Niezależność, metodyczność i zorientowanie na rozwiązywanie problemów
  • Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Microsoft Azure (w tym Exchange, SharePoint, Teams)
  • Znajomość rozwiązań Fortinet, przełączników Cisco
  • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitoringiem sieci
  • Znajomość systemu Proget