Młodszy Konsultant Asysty Technicznej

Comarch S.A. małopolskie / Kraków 2019-09-05
Nr ref.: MK/A

Miejsce pracy

Kraków

Godziny pracy

do ustalenia z kierownikiem

Rodzaj umowy

umowa o pracę

zapraszamy: od zaraz!

branża: IT

podróże służbowe

praca zdalna

kontakt z klientem

wyzwania projektowe

PROFIL PRACOWNIKA
  • Studia wyższe (preferowane kierunki techniczne i ścisłe, również studenci ostatnich lat)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i zgłoszeń
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu testowania i zapewnienia jakości oprogramowania
  • Dociekliwość, dokładność i krytyczne podejście do problemów
  • Doskonała organizacja pracy
TWOJE ZADANIA
  • Terminowa obsługa zgłoszeń błędów i awarii
  • Monitorowanie stanu zgłoszeń błędów i awarii w projektach
  • Zlecanie i kontrola stanu wykonania zadań związanych z obsługą zgłoszeń (np. poprawek programistycznych)
  • Eskalowanie przekroczeń terminów obsługi zgłoszeń oraz ryzyk takich przekroczeń
  • Raportowanie
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
administrator sieci logo light