Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Administrator Sieci IT

Medicover sp. z o.o. mazowieckie / Warszawa, ul. Branickiego 17​ 2024-04-02
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Branickiego 17​
  • Forma współpracy: umowa o pracę
  • Model pracy: hybrydowy z możliwością pracy zdalnej (przez pierwsze 3 miesięcy - praca stacjonarna w biurze w Warszawie, dalej - 80/20)
  • Rekrutacja: zdalna
Jakie zadania na Ciebie czekają?​​
  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie sprzętu sieciowego
  • Utrzymanie oraz rozwój wielu obszarów sieci korporacyjnej w ramach Data Center, LAN, WAN oraz Cloud
  • Administrowanie środowiskiem Data Center opartym na Cisco ACI
  • Administrowanie Infrastrukturą Bezpieczeństwa Sieci opartą głównie na rozwiązaniach Fortinet, zarówno w obszarze On-Premise jak i Cloud pod rygorem wysokiej dostępności
  • Administrowanie siecią LAN/WAN opartą na rozwiązaniach Cisco
  • Administracja w obszarze Network oraz Network Security chmury MS Azure
  • Rozwój sieci SD-WAN
  • Udział w międzynarodowych projektach z obszaru Network oraz Network Security zarówno w On-Premise jak i Cloud
  • Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi
Oczekiwania względem Kandydata:​​
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Sieci
  • Wiedza na poziomie CCNP
  • Znajomość oraz doświadczenie w administrowaniu rozwiązaniem Cisco ACI
  • Dobra znajomość protokołów routingu, zwłaszcza OSPF oraz BGP
  • Znajomość rozwiązań MS Azure w obszarze Network oraz Network Security
  • Ogólna wiedza związana ze znajomością technologii serwerowych, wirtualizacji
  • Ogólna wiedza związana z administracją systemami operacyjnymi Windows, Linux
  • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitoringiem sieci
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane:​​
  • Umiejętność tworzenia skryptów w celu automatyzacji procesów konfiguracyjno - administracyjnych (Powershell, Bash, Ansible)
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań Fortinet, zwłaszcza FortiGate, FortiAutenticator, FortiAnalyzer
  • Znajomość technologii Firewall: VPN (IPsec oraz SSL), IPS, AV, etc.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania sieci
  • Znajomość działania i konfiguracji zabbixem
Oferujemy:​
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"