Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Aplikacji

Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. mazowieckie / Izabelin-Dziekanówek, Ul. Modlińska 11 2024-04-05
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest jedynym autoryzowanym dealerem maszyn CATERPILLAR® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.

Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Polski i Algierii.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Do działu IT poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Ul. Modlińska 11, 05-092 Łomianki, Izabelin -Dziekanówek

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy;
  • Spotkania integracyjne, szkolenia;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Pracę z różnorodnymi źródłami danych i systemami raportującymi (MS SQL, Azure, PowerBI)
  • Udział we wdrożeniach systemów IT w różnych działach firmy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca z centralą w Francji i Caterpillar)
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu finansowego w wykorzystaniu narzędzi IT
  • Projektowanie raportów i data mining, weryfikacja otrzymanych wyników z użytkownikami biznesowymi
  • Udział w projektach wdrożeniowych (współpraca z użytkownikami i dostawcami z polski i zagranicy, analiza wymagań, testy)
  • Podnoszenie kwalifikacji i znajomości firmy (procesów, wymagań użytkowników), proponowanie zmian i rozwiązań IT ułatwiających pracę
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne związane z przetwarzaniem danych
  • Znajomość SQL, Makra Excel, Microsoft PowerBI lub SAP Business Object (CrystalReports)
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Zdolności analityczne i interpersonalne, komunikatywność
  • Entuzjazm i gotowość do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Kreatywność i ciekawość
  • Sumienność i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Znajomość zagadnień księgowych i systemów FK będą dodatkowymi atutami
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem