Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Administrator Sieci Data Center

Poczta Polska S.A. kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz 2024-04-09
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • zapewnienie ciągłości działania infrastruktury sieciowej, administrowanie urządzeniami sieciowymi LAN/WAN/WLAN,
  • monitorowanie urządzeń sieciowych - usuwanie pojawiających się awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających powstawania awarii,
  • przeprowadzanie konfiguracji urządzeń sieciowych mając na uwadze wydajność i bezpieczeństwo,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,
  • planowanie i prowadzenie prac rozwojowych, modernizacyjnych związanych z zarządzaną infrastrukturą sieciową,
  • planowanie oraz koordynacja działań przy wdrażaniu oraz modernizacji infrastruktury sieci.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • masz doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą sieciową, w szczególności rozwiązaniami dla DataCenter,
  • masz doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych, w tym przełączników i routerów sieciowych, przełączników treści – loadbalacerów, kontrolerów WLAN i Access-Pointów, koncentratorów VPN,
  • znasz zagadnienia sieciowe, SDN - wirtualizacji sieci (w tym Vmware NSX) , konteneryzacji, kubernets (w tym Vmware Tanzu), VxLAN, protokoły routingu statycznego i dynamicznego w tym BGP,
  • umiesz rozwiązywać problemy przewidywalne, standardowe przy wykorzystywaniu wiedzy specjalistycznej z danej dziedziny,
  • znasz narzędzia sieciowe (nmap, WireShark, Syslog, itp.),
  • znasz j. angielski na poziomie, który pozwala swobodnie czytać dokumentację,
  • jesteś samodzielny, dokładny, zorganizowany i umiesz pracować w zespole.
Mile widziane:
  • posiadanie certyfikatów i/lub potwierdzonego udziału w szkoleniach z zakresu zagadnień sieciowych.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!