Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Inżynier nowych technologii

Kreski Spółka Jawna Piotr Gałecki Łukasz Gałecki mazowieckie / Warszawa 2024-04-23
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • dobór, konfiguracja oraz instalacja urządzeń do automatycznej identyfikacji obiektów, w tym systemy kodów kreskowych, systemy wizyjne, RFID, wymiarowania itp
  • konfiguracja i wsparcie w obsłudze drukarek etykiet, drukarek kart
  • planowanie i realizacja projektów
  • współpraca z działami IT i utrzymania ruchu klientów
  • udział w spotkaniach biznesowych i szkoleniach, zarówno w Polsce jak i za granicą
  • odpowiedzialność za wsparcie merytoryczne projektów, przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla klientów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • wielozadaniowość
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, również z zakresu presales
  • znajomość branży auto ID w tym systemy RFID, wizyjne, skanery i drukarki kodów kreskowych i QR
  • znajomość sieci WiFi, infrastruktur teleinformatycznych, systemów CCTV
  • ogólna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, mechaniki, elektroniki, systemów operacyjnych

Szukamy ludzi kreatywnych, posiadających zdolności i chęci do rozwiązywania problemów oraz poszukiwania nieszablonowych rozwiązań technicznych.

Oferujemy:
  • możliwość poznawania nowych technologii
  • możliwość rozwoju w zakresie prowadzenia projektów
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem dużych, ciekawych przedsiębiorstw
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz premie uzyskiwane według wyników pracy
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę
  • bogaty pakiet benefitów (karta Multi-Sport, opieka Enel-Med., ubezpieczenie grupowe)