Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Specjalista ds. wsparcia systemów logistycznych

Logwin Poland Sp. z o.o. mazowieckie / Piaseczno 2024-04-10

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół
profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.
Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia na
stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Wsparcie działów operacyjnych (magazyn) w zakresie obsługi aplikacji logistycznych:
  • Uczestniczenie w definiowaniu potrzeb w zakresie oczekiwanych zmian w funkcjonowaniu systemów klasy WMS I TMS:
  • Testowanie wdrażanych zmian w systemach informatycznych;
  • Tworzenie raportów i wydruków na potrzeby firmy;
  • Modelowanie procesów biznesowych (modyfikacja obecnych i tworzenie nowych) we współpracy z działami operacyjnymi i projektowymi.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. Pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne
  • Brak dress codeu
  • Parking dla pracowników
Oczekiwania:
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne:
  • Zaawansowana znajomość MS Excel:
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się . z anglojęzycznymi kontrahentami (w mowie i piśmie)
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.
Benefity:
  • Dofinansowania zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Owocowe czwartki
  • Preferencyjne pożyczki
  • Kawa / herbara
  • Bony na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku Twoijego i dzieci
  • Program rekomendacji pracowników