Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Starszy Monter

Landtech Sp. z o.o. mazowieckie / Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25 2024-05-13
Szukamy Starszego Montera

Branża:
Telekomunikacja i Technologie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • budowa sieci światłowodowych/ niskoprądowych
  • konfiguracja urządzeń LAN WLAN
  • znajomość systemów Mikrotik, UBNT itp.
  • wykonywanie pracy na podstawie projektów i rysunków technicznych
  • montaż urządzeń technicznych i teleinformatycznych
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmy
  • raportowanie wykonanej pracy do Team Leadera
  • zapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usług
  • wyceny wykonawcze i powykonawcze zleconych prac
WYMAGANIA:
  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci
  • uprawnienia 1 kV
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów
  • prywatna opieka medyczna
  • nauka języka angielskiego