Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Administrator Systemów Informatycznych

Praca.pl Sp. z o.o. zachodniopomorskie / Szczecin 2024-04-14

Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Utrzymanie systemów informatycznych w pełnej sprawności technicznej
  • Monitorowanie systemów, usuwanie pojawiających się awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających ich powstawaniu
  • Przeprowadzanie instalacji i konfiguracji systemów informatycznych z dbałością o wydajność i bezpieczeństwo
  • Planowanie i prowadzenie prac rozwojowych i modernizacyjnych w zakresie systemów informatycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów operacyjnych (Linux, Windows)
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych w zakresie infrastruktury IT
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zgłoszone awarie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub inną formę umowy preferowaną przez kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy