Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Konsultant Wdrożeniowiec ERP/BPM

Elektronika Spółka Akcyjna pomorskie / Gdynia, SKM Gdynia Chylonia dzisiaj

Elektronika S.A. jest dystrybutorem urządzeń stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Współpracując z największymi i najbardziej innowacyjnymi producentami w branży, walczymy by nasza praca wnosiła dodatkową wartość dodaną do produktów i stawały się jeszcze bardziej pożądanym towarem na polskim rynku. Aby nasze usługi mogły stanowić taką wartość, nieustannie pracujemy nad tworzeniem nowych rozwiązań, które umożliwią nam lepszą obsługę zarówno klientów jak i dostawców. W tym celu analizujemy procesy i wdrażamy rozwiązania między innymi informatyczne.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która połączy kompetencje analityczne identyfikujące potrzeby i wyzwania, modelować najlepsze rozwiązania, a następnie wdrażać je skutecznie do organizacji. Uważamy, że będzie to możliwe jeśli osoba posiada zdolność przekładania języka biznesu na język programistów.

Zapoznaj się z poniższym przykładem wdrożenia w jednej z krajowych firm faktur elektronicznych. Mimo iż jest to historia sprzed lat, stanowi ciekawy przypadek do analizy. Jak myślisz, co można było zrobić lepiej?

Były to czasy, kiedy świat zachłysnął się rozwiązaniami ułatwiającymi życie, optymalizującymi koszty i mającymi sprzyjać ekologii. Jedna z krajowych firm zdecydowała się wprowadzić faktury elektroniczne. Za pomocą pisma załączonego do koperty wraz z ostatnią fakturą papierową poinformowała o tym zamiarze prawie 3 mln swoich klientów. Instrukcja dla Klientów brzmiała:

„…Informujemy, że w trosce o nasza planetę od następnego miesiąca dla wszystkich naszych abonentów wprowadzone zostaną faktury elektroniczne. Zmiana ta poza korzyściami dla środowiska pozwoli na zachowanie dotychczasowych warunków umowy. Utrzymanie dotychczasowej formy korespondencji będzie skutkowało podniesieniem ceny Pana abonamentu o 5 zł miesięcznie. Jeśli mimo wszystko preferuje Pan pozostać przy tradycyjnych fakturach papierowych, należy wskazać taką dyspozycje w zakładce „opcje” w systemie elektronicznym ZYXonline.

W celu uzyskania loginu i utworzenia hasła, proszę skorzystać z unikatowego kodu jednorazowego które znajdzie Pan na kolejnej fakturze. Miejsce lokalizacji kodu zaznaczono na poniższej ilustracji.
Wszystkie faktury można znaleźć w systemie pod adresem XYZonline.pl

Jednocześnie informujemy, że brak akceptacji powyższej zmiany stanowi podstawę do wypowiedzenia umowy abonenckiej w oparciu o ustawę z dnia….”

Miejsce pracy: Gdynia, SKM Gdynia Chylonia
Zakres obowiązków
  • Analiza potrzeb klienta wewnętrznego
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Aktywny udział w procesie wyboru dostawcy rozwiązań
  • Kierowanie lub udział we wdrożeniu
  • Szkolenia i wsparcie użytkowników
  • Utrzymanie i rozwój systemów
Oczekiwania
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów ERP
  • Znajomość koncepcji systemów BPM
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Umiejętność przełożenia języka biznesu na język programisty
  • Umiejętność zarządzania projektami IT (mile widziane)
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Komfortowe i nowoczesne biuro
  • Komfortowe i spersonalizowane narzędzia pracy
  • Pakiety socjalny
  • Pakiety prywatnej opieki zdrowotnej
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Biuro w bezpośredniej bliskości stacji SKM Chylonia