Notice: Undefined index: wp_title_active in /home/sites/administrator-sieci.pl/wp-content/plugins/wp_pracapl/wp_pracapl.php on line 339
Administrator sieci

Starszy manager ds. kontroli it

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie małopolskie / Kraków 2024-04-16
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2242
OBOWIĄZKI:
- Pełnić rolę zaufanego doradcy wyższej kadry kierowniczej wspieranego obszaru kompetencji w zakresie prawidłowego zarządzania ryzykiem operacyjnym i wszystkimi powiązanymi kwestiami (ocena ryzyka, środowisko kontroli, zarządzanie problemami)- Zarządzać promocją odpowiedzialnego ryzyka i kontrola podejmowania decyzji w oparciu o dane jakościowe i analizy komercyjne- Nawiązywać silne relacje robocze z organizacją Global Data Technology.-Zarządzać, wdrażać i utrzymywać spójny, skuteczny, wydajny, skoordynowany i skonsolidowany model wsparcia kontroli, ściśle współpracując z zespołami technologicznymi.-Zarządzać zapewnianiem specjalistycznej wiedzy i spostrzeżeń dotyczących ryzyka oraz kontroli. - Kierować wysiłkami na rzecz ciągłego doskonalenia środowiska kontroli, monitorować ryzyka, w tym zachowań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: co najmniej 7 lat i 1 miesiąc doświadczenia na podobnych stanowiskach oraz doświadczenia w firmach o międzynarodowym charakterze. Znajomość języków obcych: angielski; komunikatywny w mowie i piśmie;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 33 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie